Участь у заходах



2015-2016 н. р.

І місце у районній олімпіаді з біології -  Булаткіна Наталя, учениця 11 класу (вчитель Лясковська І. І.).  

І  місце у районній олімпіаді з фізики - Булаткіна Наталя, учениця 11 класу (вчитель Ласкава А. В.).

ІІІ місце у районній олімпіаді з укр. мови -Літвінчук Анна, учениця 9 класу  (вчитель Попова Г. А.)

ІІ місце у обласному конкурсі захисті наукових робіт МАН -  Булаткіна Наталя, учениця 11 класу (вчитель Лясковська І. І.)

Учні школи приймали активну участь у предметних Всеукраїнських конкурсах та показували гарні результати.

Протягом року наші учні приймали участь у районних конкурсах: 

комп’ютерного верстання та макетування; Web-дизайну; "Мікроша"- Панченко Юлія (11 клас) ІІ місце, (вчитель Ласкава А. В.).

І місце у районному конкурсі "Вчитель року" - вчитель математики Мазур Т. С.


2014-2015 н. р.

І місце у районній олімпіаді з біології -  Булаткіна Наталя, учениця 10 класу (вчитель Лясковська І. І.).  

  І  місце у районній олімпіаді з фізики - Літвінчук Анна, учениця 8 класу (вчитель Ласкава А. В.).

ІІІ місце у районній олімпіаді з укр. мови -Літвінчук Анна, учениця 8 класу  (вчитель Попова Г. А.)

Учні школи приймали активну участь у предметних Всеукраїнських конкурсах та показували гарні результати.

Протягом року наші учні приймали участь у районних конкурсах: 

комп’ютерного верстання та макетування; Web-дизайну; "Мікроша"- Панченко Юлія (10 клас) ІІІ місце, Носач Валерій (11 клас) ІІ місце- (вчитель Ласкава А. В.).

 


2013-2014 н. р.

ІІІ місце у районній олімпіаді з англійської мови -  Булаткіна Наталя, учениця 9 класу (вчитель Мазур Л. А.).  

  І  місце у районній олімпіаді з правознавства - Панченко Юлія, учениця 9 класу (вчитель Дерхо В. В.).

І місце у районній олімпіаді з хімії - Булаткіна Наталя,  учениця 9 класу (вчитель Лясковська І. І.)

ІІІ місце у районному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика - Літвінчук Анна , учениця 7 класу та Каратаєв Юрій, учень 11 класу (вчитель Вовченко С. В.)

Учні школи приймали активну участь у предметних Всеукраїнських конкурсах та показували гарні результати.

Протягом року наші учні приймали участь у районних конкурсах: 

комп’ютерного верстання та макетування; Web-дизайну; "Мікроша"- Каратаєв Юрій (10 клас), Панченко Юлія (9 клас), Вікулова Ольга (11 клас)- (вчитель Ласкава А. В.).

Сайт нашого навчального закладу  зайняв перше місце серед сайтів закладів освіти району.


2012-2013 н. р.

  ІІІ місце у районній олімпіаді з хімії - Панченко Юлія, учениця 8 класу (вчитель Лясковська І.І.)

  ІІ  місце у районній олімпіаді з української мови - Булаткіна Наталя, учениця 8 класу (вчитель Попова Г.А.).

ІІ місце у районній олімпіаді з математики - Булаткіна Наталя,  учениця 8 класу (вчитель Федосєєв С.Е.)

ІІ місце у районному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика - Янгулова Євгенія, учениця 3 класу (вчитель Косяк Т.М.)

Учні школи приймали активну участь у предметних Всеукраїнських конкурсах та показували гарні результати.

Протягом року наші учні приймали участь у районних конкурсах: 

комп’ютерного верстання та макетування - Вікулова Ольга (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Ласкава А. В.); "Мікроша"- Каратаєв Юрій (10 клас)- ІІ місце (вчитель Ласкава А. В.).

Сайт нашого навчального закладу було нагороджено заохочувальною грамотою у Всеукраїнському конкурсі "Веб - сайт обличчя успіху"

 


2011-2012 навчальний рік

І місце в районній олімпіаді з географії отримала учениця 7 класу Булаткіна Наталя

 

Всеукраїнський конкурс "Геліантус":

ІІІ місце - учениці 7 класу Тян  Яна, Булаткіна Наталя,

грамота з біології - учениця 7 класу Панченко Юлія


ІІ місце у районному конкурсі комп"ютерного макетування та верстання, номінація "Фоторепортаж"

Тян Яна (7 клас) переможець районного конкурсу новорічної іграшки. А Тян Владислав (4 клас) нагороджений грамотою за активну участь у районному конкурсі малюнків на новорічну тематику.

8 учнів школи прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі з інформатики "Бобер". З них учениця 7 класу Булаткіна Наталя набрала 103 бали.


2010-2011 навчальний рік


Аналіз участі учнів у  заходах 2010-2011 н.р. :

 Учні приймали участь у  

Всеукраїнських конкурсах

 «Патріот», «Кенгуру», «Соняшник» (Літвінчук А., Сіманько І., Іванов В., Омельченко Д.(4 кл.), Брагіна Т., Омельченко В.(5 кл.),Чайковська К., Тян В. (3 кл.), Панченко Ю., Булаткіна Н., Тян Я. (6 кл.), Будюк Ю., Каратаєв Ю. (8кл.), Іванова А. (9 кл.)),

 «Чи знаєш ти Європу?» (Кобзар О. 11 кл.,Банах Г., Іванова О. 9 кл.) ,

математичному конкурсі «Еврика»(Булаткіна Н, Панченко Ю, Тян Я. 6 кл, Жук А., Щербінін С. 7 кл, Будюк Ю, Вікулова О., Каратаєв Ю. 8 кл),

різних районних конкурсах:

«Бюджет очима дітей»(Літвінчук А.(4кл.),Тян Я. 6 кл.)) ,

конкурс малюнків «Олімпійський рух» (Літвінчук А. 4 кл.),

образотворчого мистецтва «Безсмертний конкурс українського народу» та

«Він боровся й страждав за Україну» (Тян Я. 6 кл.),

«Напиши лист ветерану Великої Вітчизняної війни» (Каратаєв Ю, Будюк Ю, Булаткіна Н.)

Конкурс плакатів «Молодь проти СНІДу» (члени НАРКОПОСТУ), 

«Розповім про подвиг» (замітка в газету) (Будюк Ю. 8 кл.) та ін.

 

                                         Участь учителів у районних заходах:

 

Шкільні методичні об’єднання вчителів школи взаємодіють з районними. Кожного року вчителі нашої школи відвідують районні семінари. Приймали участь у

·         районному конкурсі «Учитель року» (номінація початкові класи Панченко А.В.),

·         на кращу мультимедійну презентацію( Панченко А.В., Іванова Л.М., Тачинська Т.О., Мазур Т.С., Ласкава А.В.),

·         представили матеріали на районну педагогічну ярмарку «Здобутки освітян Широківщини» (Дерхо В.В., Дрозд Л.М., Попова Г.А., Косяк Т.М., Панченко А.В., Каратаєва С.М., Іванова Л.М.,Галушко І.В.).